שכירת השף הפרטי הטוב ביותר היא אפשרות מצוינת. כשאתם זקוקים לאוכל טוב אבל אתם עצלנים מכדי להכין אותו בעצמכם, הפיתרון הקבוע הוא טייק אוואיי. האם חשבתם פעם להשתמש בכסף עבור ההוצאות האלה כדי להשיג שף פרטי?

 

כשיש לכם שף פרטי אתם יכולים לקבל כל מיני הטבות. אתם זוכים לארוחה טעימה ברמת מסעדה שמתבשלת טרי בביתכם מבלי שתצטרכו להזיע. אתם יכולים גם לבקש איזה סוג של אוכל שאתם אוהבים; אם אתם משתוקקים לפסטה, תקבלו אותה חמה וטעימה.

 

עם זאת, יש כמה שאלות שאתם צריכים לשאול לפני שתבחרו את השף האידיאלי:

1. האם אתה שף אישי או שף פרטי?

המונחים שף אישי ושף פרטי מתערבבים יחד. יש להם קווי דמיון רבים, כגון רקע קולינרי ומילוי צרכי המזון של הלקוח. עם זאת, ישנם גם מספר הבדלים.

 

שף אישי מועסק לעיתים קרובות על ידי הרבה לקוחות ויכול לעבוד מחוץ למטבח מסחרי. שף פרטי מתמקד אך ורק בלקוח אחד ונקלט בצוות הבית ועובד בדרך כלל במטבח הלקוח. ההבנה אם האדם שאתם שוכרים את שירותיו הוא שף אישי או שף פרטי, תתן לכם תובנה לגבי ניסיון העבודה שלו ואם הוא יהיה מועמד אידיאלי.

2. איך אתה משיג מצרכים ומכין את האוכל?

הכנת מזון ומקורות מזון זו מיומנות נהדרת שהשף הביתי שלכם צריך להיות מומחה בה. לרוב השפים יש קשרים לחוות ולספקים כדי להשיג בשר טרי ותוצרת חקלאית. יחד עם זאת, ישנם שפים המציעים הכנת ארוחות מראש ומאפשרים לכם לאחסן אותן במקרר עד שתבחרו לחמם אותן. בחרו בשף שעונה על הקריטריונים שלכם.

3. מה חווית הבישול שלך?

חווית בישול של שף יכולה לספר לכם הרבה על הלקוחות הקודמים שלו ואם הוא מתאים לכם. אם שף עבד אצל אדם עם אלרגיה למזון, תתרשמו שהוא זהיר בהכנה של אוכל. אם יש לכם אלרגיות למזון, עבודה עם שף בעל ניסיון קודם בהכנת אוכל עבור לקוחות עם אלרגיה למזון היא אידיאלית עבורכם.

4. האם אתה יכול לעבוד עם מגורים?

קבעו באילו תנאים אתם רוצים להעסיק שף, במיוחד אם זה כרוך בשהייה בביתכם. אם אתם מעוניינים בנגישות נוחה ובאוכל טרי בכל שעה ביום, עשוי להיות לכם טוב יותר עם שף פרטי שיכול לגור איתכם.

5. האם לוח הזמנים שלך גמיש?

יתכן שתערכו אירועים ומסיבות מדי פעם, ואם יש לכם שף הוא יהפוך את הדברים במטבח למעט פחות לחוצים. שאלו את השף אם הוא מסוגל להתמודד עם משימות פתאומיות כאלה. זה יכול להיות עניין מכריע במיוחד אם אתם נוהגים לארח בביתכם אירועים ספונטניים.

לסיכום

יש הרבה שפים מקומיים שיכולים לעמוד בסטנדרטים גבוהים. כל עוד יש לכם קריטריונים ברורים לגבי השף המתאים עבורכם, אתם יכולים להעסיק את הטבח הטוב ביותר לצרכים האישיים שלכם. כך תיהנו מארוחה דשנה בבית.

 

זקוקים לשף פרטי? צרו איתנו קשר עוד היום!