מה בעלי בתים מחפשים כשזה נוגע למאפיינים של סוככי זרועות? לבעלי בתים רבים יש צרכים וטעמים שונים, במקרה של רוכבי אופניים, הם מחפשים פתרונות הצללה ואחסון שיגנו על האופניים שלהם.

וזה בא לידי ביטוי כשהם צריכים להחליט אילו מאפיינים הם מחפשים בסוכך שלהם. עבור אלה המעדיפים לשלוט בסוכך הזרועות שלהם בלחיצת כפתור, הפעלת סוכך ממונע היא פשוטה כמו הפעלת מתג האור.

 

עדיין יש כאלה שמעדיפים לשלוט בסוכך באמצעות שלט רחוק בזמן שהם מארחים, וזאת כדי להיות מסוגלים לייצר צל באופן מידי. אם אתם קצרים מבחינת התקציב, סוכך זרועות ידני יאפשר גישה מיידית לפתיחה, סגירה, והטיה של הסוכך על מנת שתוכל לייצר צל בזווית מסוימת.

 

3 מאפיינים נפוצים של סוככי זרועות

 סוככי זרועות ידניים – פתיחה, סגירה, והטיה.

שליטה בסוכך זרועות בלחיצת כפתור – פתיחה וסגירה של הסוכך באמצעות מתג קיר רגיל.

סוכך זרועות המופעל באמצעות שלט רחוק  – פתיחה, סגירה, הטיה ושיחרור הסוכך עם השלט בלבד.

לא משנה מה תהיה ההעדפה שלך, אתה יכול להיות בטוח שמתקיני סוכך הזרועות יעשו עבודה נהדרת, והסוכך שלך ייראה יפה ואתסטי במשך שנים רבות. הוא יפעל בקלות וביעילות, בדיוק כפי שפעל ביום שבו רכשת אותו.

סוככי זרועות בלחיצת כפתור או באמצעות שלט רחוק יעלו יותר מסוככים ידניים מסורתיים, אבל הם ללא ספק מציעים נוחות וקלות בשימוש ובמקרים רבים הם מתאימים מאוד כפתרון הצללה דינמי לזוגות אופניים ועבור רוכבי אופניים.

סוככי זרועות להצללה וסככה לאופניים

אז באיזה סוכך זרועות כדאי לי לבחור?

זו שאלה שאנשים שואלים כל הזמן, אבל התשובה נמצאת בתקציב שלך. האם אתה מוכן לשלם כמה שקלים נוספים עבור הנוחות שמציע סוכך זרועות ממונע בשלט רחוק, או שהיית מעדיף לחסוך קצת כסף ולפתוח ולסגור את הסוכך שלך עם כננת יד? לא משנה במה תבחר, עדיין תהנה מסוכך זרועות באיכות גבוהה שמוסיף צל, בטיחות ונוחות באזור המגורים החיצוני. עם זאת, אנחנו לא מתכוונים לשקר לך, כך שאם יש לך קצת יותר כדי להשקיע בסוכך זרועות עם שלט רחוק – אנו ממליצים בחום לעשות זאת. מצאנו שבעלי בתים רבים נהנים מהנוחות שמגיעה עם היכולת לשלוט לחלוטין בסוכך מרחוק.