רעיונות פרגולה למטבח חיצוני

קשר איכותי עם חברים ובני משפחה מתרכז לעתים קרובות סביב אוכל! משהו שעושה את החוויות האלה אפילו יותר טובות זה הבישול בחוץ. אם אתם אוכלים (או סתם נהנים לבשל) באוויר הצח, אולי הגיע הזמן ליצור את הפרגולה של המטבח החיצוני שתכננתם בראשכם.

 

מה הם כמה מהתכונות העיקריות של מטבח חיצוני? האם אתם רואים בדמיונכם שולחן אוכל גדול לחברים ולמשפחה להתכנסויות בזמנים מיוחדים? או שאתם מעדיפים תפאורה אינטימית נעימה עם גריל איכותי או עמדת בישול? בין אם אתם הולכים על גדול או קטן, דבר אחד בטוח – כיסוי של המטבח החיצוני שלכם יהיה תוספת מבורכת להרחבת שטח המגורים שלכם!

כיסויי פטיו למטבח החיצוני שלכם

כיסוי מעל המטבח החיצוני שלכם נמצא בראש סדר העדיפויות. הוא יכול לקבל צורות רבות, אבל זו שעליה נדבר כאן היא פרגולה חשמלית. ערכות פרגולה קלאסיות מעץ מציעות דרך פשוטה להוסיף כיסוי אטרקטיבי על שטח העבודה הקולינרי החדש שלכם. רעיונות לשילוב פרגולה במטבח החיצוני שלכם יש בשפע, לכן ננסה לפרוש אותם כאן כדי לעזור לכם לבחור את הפרגולה הנכונה שתשמש ככיסוי המתאים ביותר עבור החלל החיצוני שלכם.

רעיונות קלאסיים למטבח חיצוני הכוללים פרגולות

אחד העיצובים הקלאסיים ביותר למטבח פרגולה חיצוני כולל תחנת גריל המובנית בסביבת עבודה מאבן. משני צידי הגריל תוכלו להרחיב את שטח הדלפק שלכם כך שיכלול מקום להכנת אוכל, כיור ואחסון אחר.

 

כדי לשפר את המרחב החיצוני שלכם עוד יותר, אח בחוץ מוסיפה מימד נוסף לחלל ויכולה לשמש כאזור בישול עם תנור לבנים לאפייה. המגע הסופי הוא פרגולת עץ שסוגרת הכל יחד. הצבת שולחן וכיסאות אוכל רק כמה צעדים מתחנת הגריל שלכם מפשטת את האירוח. תלוי בגודל הפרגולה שתבחרו, הפרגולה יכולה להיות מוקד המטבח החיצוני שלכם, או פשוט לספק את המסגרת לגבולות המפגש החדש המועדף עליכם.

פרגולות למטבח חוץ יוצא דופן וייחודי

ייתכן שהמרחב שלכם אינו מאפשר מסעדת חוץ גדולה, אך מטבח חיצוני יכול ללבוש צורות אחרות. התאימו את החלל שלכם בעזרת תחנת מטבח ובר חיצוני. הפרגולה משמשת למתן צל ושיפור אטרקטיבי לחלל החצר האחורית.

 

ניתן להזמין את ערכות הפרגולה שנחתכו מראש ברמות שונות של כיסוי. יש לנו ערכות פרגולה שמספקות כיסוי מרבי, כיסוי בינוני, ועיצוב פתוח יותר לכיסוי קל. השינוי שהחצר שלכם יכולה לעבור על ידי הוספת פרגולה לעיצוב המטבח החיצוני שלכם יהיה דרמטי וייצור מרחב שתוכלו ליהנות ממנו במשך שנים רבות. פנו אלינו עוד היום  באתר https://solaris-ltd.co.il/ כדי לבחור פרגולה שתייחד את עיצוב המטבח החיצוני שלכם!