כיצד לשנות את החלל שלכם באמצעות מראות

כאשר הן מעוצבות בצורה נכונה, למראות יש יכולת לשנות לחלוטין את המראה והתחושה של החדר. על ידי שילוב של כישרון יצירתי עם מיקום חכם, מראות יכולות להאיר אפילו את הפינות החשוכות ביותר, מה שהופך את החלל שלכם לגדול ובהיר יותר, כמו גם מביא מימד חדש לגמרי לעיצוב שלכם. ערכנו עבורכם רשימה של חמישה טיפים לשינוי החלל שלכם באמצעות מראות.

 

1. לתפוס את האור

אם אתם מחפשים להאיר את חדר השינה, המיקום האסטרטגי של המראה יכול לעזור להציף אותו באור טבעי. הציבו מראה בסמוך לחלון כדי לעזור לתפוס את האור ולהקפיץ אותו ברחבי חלל החדר. זכרו שככל שהמראה גדולה יותר, כך היא תשקף אור רב יותר, אך וודאו בעת רכישת מראות גדולות יותר שהעיצוב עדיין מתאים לנושא הכללי של חלל הפנים שלכם.

 

2. הכל קשור למרקם

הבליטו את המראות שלכם על ידי בחירת מסגרת עם טקסטורה. כמו הוספת אלמנט שמושך את העין לחדרכם, השילוב של מרקמים שונים ייצור אפקט תלת מימדי. אתם יכולים גם למקסם את המרקם שנוצר על ידי רהיטים אחרים בחדר שלכם באמצעות השתקפותם דרך המראה שלכם. אם אתם הבעלים של כמה פריטים שאתם פשוט אוהבים, כמו אגרטל או כיסא, דאגו למקם אותם ליד המראה שלכם כך שהם תמיד יהיו בקו העין שלכם.

3. מראות מעל האח

אח היא לעתים קרובות מקום נהדר לתלות בו מראה, מכיוון שהיא כבר מוקד החדר. כדי לבחור במראה בגודל הנכון, פשוט השתמשו ב'כלל השליש'. התחילו בלקחת את גובה מדף האח שלכם ואז להכפיל אותו. כעת עליכם לדעת את הגובה המושלם עבור המראה מעל. וודאו שרוחב המראה אינו גדול יותר מהאח וחלקה העליון של המראה אינו נוגע בתקרה.

4. אשליה אופטית

מראות יכולות להיות הפיתרון האידיאלי בעבודה עם חללים קטנים. הצבת מראה יכולה להפחית את תחושת החדר הקטן, ולתת אשליה שהחדר גדול מכפי שהוא באמת. למראות גדולות יותר יכולה להיות השפעה רבה גם על האווירה בחדר, והן מושלמות לאירוח חווייתי.

5. חלון לעולם אחר

אל תגבילו את השימוש שלכם במראות רק בתוך הבית, מדוע לא לנסות להציב אחת בגינה שלכם לתוספת לא שגרתית למרחב החיצוני? על ידי הצבת לוחות שיקוף לאורך הגבולות, תוכלו לגרום לעלווה שלכם להיראות מלאה וצפופה יותר. לחלופין, נסו להציב מראה גדולה בפינת הגינה שלכם כדי ליצור שער מסתורי לעולם אחר.