הנה 5 ההמלצות שלנו למתנות הטובות ביותר עבור רוכבי האופניים, אם מישהו שאתה אוהב והוא רוכב אופניים מתחיל או מתקדם, ברשימה זו בטוח תמצאו משהו שהם יאהבו המחירים נעים בין $20 ל-$220.

 

מס ' 1: MonkeyLectric

הבחירה הטובה ביותר שלנו למתנה הטובה ביותר עבור רוכבי האופניים הוא סדרה של אורות לדMonkeyLectric. אורות MonkeyLectric הופכות את גלגל האופניים שלך לגלגל מואר בתאורה לד, קליידוסקופ של צבעים. עם אפשרויות תיכנות אינסופיות, באפשרותך לבחור את הצבעים והתבניות האהובים עליך. הם מהירים וקלים לחיבור לחישורי האופניים.

 

מס ' 2: בלקלאווה אופניים (מסיכת סקי)

שמור על יקירכם חם ונעים עם בלקלאווה אופניים. תאמינו לנו, הם יחשבו עליך באהבה כאשר הם בדרכם הביתה ברכיבה על אופניים בגשם שוטף – אבל עם ראש יבש, חם! עשינו טונות של מחקר כדי למצוא את הבלקלאווה הטוב ביותר

 

מס' 3 :מחשב קצה 520 של גרמין.

אם רוכב האופניים בחיים שלך הוא טכנולוג וחובב גאדג'טים והוא מתכנן לעשות כמה סיבובים ותזמונים, תן לו או מחשב Garmin לאופניים. המחשב הוא כנראה השדרוג הגדול ביותר במחשבי אופניים אי פעם. אבל עכשיו הוא שודרג וזה אפילו טוב יותר, כי יש לו יכולות ניווט. זה נראה נהדר, ומרגיש איכותי בידך.

 

מס ' 4: אוזניות בטוחות לרוכבי האופניים – טרקז טיטניום בתוך האוזן העצם.

אם האדם שאתה אוהב אוהב מוזיקה, אז את המתנה הטובה ביותר עבורו או עבורה יכול להיות טרקז טיטניום אוזניות בלוטות'.  תן את מתנת המוסיקה ללא חוטים כמו כן, אוזניות אלה משאירות את האוזן פתוחה לרווחה, כך שרוכב האופניים יכול לשמוע רעשי מכוניות בתנועה.

 

מס ' 5: מעיל אופניים מעולה

הנה מתנה כדי לשמור על האהובים שלכם יבשים , גם אם היא או הוא מדוושים בגשם שוטף, מעיל איכותי באמת עמיד למים לחלוטין. הבחירה הטובה עבורי היא ג'קט רוכבי אופניים חסין מים 2.1. מומלץ להזמין גודל אחד גדול מהרגיל.